logo

Gaismā Ādažu Kultūras centrs

Event Details

  • From: 03/12/2019
  • To: 31/12/2019
  • Starting at: 17:00
  • Finishing at: 00:00

Gaismā

No 3. decembra  Ādažu kultūras centrā būs skatāma gleznotājas Ilzes Laizānes izstāde ,,Gaismā”.

Bez gaismas nekas uz šīs planētas nevar pastāvēt. Saules gaismu mēs uzskatām par pašsaprotamu, bet tajā pašā laikā tā mums dod iespēju redzēt, ēst, elpot un dzīvot.

Tāpēc gaisma visā pasaulē simbolizē dievišķo, garīgo elementu. Pašam cilvēkam ir nevis jātiecas uz gaismu, bet jāapzinās gaisma sevī. Ar to nav jāsaprot tikai sirds siltums vai mīlestība, bet gan gaisma it visos līmeņos, visplašākajā mērā. Gaismas enerģijai ir jāļaujas un jāsamazina pelēkā domu siena. Tam, kam ir gaisma iekšā, redz gaismu visā, tam, kam ir tumsa, redz tikai tumsu sev apkārt. Gaisma ir jājūt sevī, gaisma ir jāpilnveido sevī. Cilvēks tikai caur sevi atrod gaismu. Ceļš uz gaismu vienmēr ir fascinējošs!

Pieredzējuša māksliniece, kurai tuvākais izpausmes veids ir figurālā kompozīcija, izstādē “Gaisma” grib ļaut skatītājam tumšākos ziemas mēnešos būt gaismā kopā ar viņas darbiem! Gaisma, skaistums un mīlestība ikvienā detaļā mākslinieces gleznās ir tas, kas piesaista.

Ilze Laizāne savos darbos iemūžina dabas, ziedu un sievietes dvēseles burvību. Ilzes Laizānes gleznās reālais saplūst ar fantāziju, dabas motīvi bieži vien savijas ar figurālām kompozīcijām.

Lai gaisma, kas nāk no mākslinieces darbiem, izgaismo jūs! Šīs izstādes apmeklējums garantēs katram dzīvinošus saules pieskārienus un prieku sirdī!